Bristol-Myers Squibb’e Hoş Geldiniz!
Türkiye 2 önemli ödüle layık görüldü!

Her yıl farklı sektörlerden şirketlerin katılımı ile gelişerek büyüyen Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016 listesinde bu yıl 7 şirket özel ödüle layık görüldü.

Bu araştırmalar ile şirketleri geleceğe taşıyacak olan kurum kültürlerinin ve mükemmel işyeri dinamiklerinin oluşturulmasında gururla ilerleyen şirketlerin isimlerinin paylaşılmasının, şirket vizyon ve stratejilerinin gelişmesinde önemli destek unsurlarından biri olduğunu söylemek mümkündür. 2016 yılında En iyi İşverenler Enstititüsü’nün (Great Place to Work) Türkiye’de düzenlediği yarışmada, farma alanında faaliyet gösteren Bristol-Myers Squibb (BMS) Türkiye şirketi iki ödüle birden layık görüldü.

BMS Türkiye, Şirket Fırsat Eşitliği & Kadınların Desteklenmesi kategorisinde özel ödüle hak kazanırken, aynı zamanda farklı sektörlerden toplam 99 şirket arasından, “En İyi İşverenler” olarak tescillenen 25 şirketten biri olmaya da hak kazandı.

Bristol-Myers Squibb(BMS) İlaçları hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmek, geliştirmek ve sunmayı hedeflemekte ve bünyesinde 100 çalışma arkadaşı ile Türkiye’de yoluna devam etmektedir.

Haberi görüntülemek için lütfen tıklayınız.

 

Bristol-Myers Squibb, hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmek, geliştirmek ve sunmak misyonuna odaklanmış bir BioPharma şirketidir.

Hastalarımıza ve müşterilerimize, çalışanlarımıza, global topluluklarımıza, hissedarlarımıza ve çevremize olan taahhüdümüzü yerine getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Bristol-Myers Squibb

Bristol-Myers Squibb hakkında daha detaylı bilgi almak için global websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.bms.com  Global Haberler

Bu sitedeki bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Link verilen sitelerdeki bilgiler Bristol-Myers Squibb İlaçları Inc.'nin sorumluluğunda değildir.
Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.

 

Bristol-Myers Squibb İlaçları Inc. İstanbul Şubesi

  • Sun Plaza
  • Maslak Mah. Dereboyu Cad. Bilim Sok.No:5 Kat:17 Sarıyer  34485 İstanbul, Türkiye

Son Güncelleme Tarihi:
17.06.2015